1 / 2
E shitur
Foto e Furnizues APC Smart - UPS SC 620VA
Foto e Furnizues APC Smart - UPS SC 620VA

Furnizues APC Smart - UPS SC 620VA

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
480.06 €
450.48 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 381.76 €
Ju kurseni 29.58 €
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Furnizuesi i energjisë së rrymës i pandërprershëm APC Smart-UPS CS 620VA ka një dizajn klasik dhe vjen nga një prodhues me emër të madh, i cili është ideal për kompjuterët në shtëpi. Është i dizajnuar me tension prej 230V dhe frekuencë prej 50 / 60Hz +/- 3Hz. Kjo pajisje ka tri priza të jashtme të cilat janë të lidhura në bateri dhe përshtaten për mbrojtje të mbitensionit.


Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Kodi i prodhuesit:
SC620I
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
RS232
Përmasat [mm]:
168 x 119 x 368
Lloji i baterisë:
Tower
Numri i prizave:
4
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
5
Fuqia [VA]:
620
Numri i baterive:
1
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
14
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
5
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Përdorimi:
Desktop, pajisje për rrjet
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Veçori tjera:
Konektor EPO, AVR
Prodhuesi:
APC
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Pesha [kg]:
12,27
Ngjyra:
Bezhë
Fuqia [W]:
390
EAN:
731304222637
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Furnizues APC Smart - UPS SC 620VA
450.48 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo