1 / 1
Продадено
Слика на APC батерија за замена за UPS-от RBC48

APC батерија за замена за UPS-от RBC48

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
256.19 €
249.70 €
со ДДВ Без ДДВ 211.61 €
Заштеди 6.49 €
-3%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
RBC48
Лансиран:
10 мај 2011 година
Гаранција за производителот:
1 година
Производител:
APC
Веб-страница на производителот:
Apc.com
EAN:
7313042215862
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
APC батерија за замена за UPS-от RBC48
249.70 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ