1 / 5
Продадено
Слика на Собна антена Emos HD-101N, 44dBi, црна
Слика на Собна антена Emos HD-101N, 44dBi, црна
Слика на Собна антена Emos HD-101N, 44dBi, црна
Слика на Собна антена Emos HD-101N, 44dBi, црна
Слика на Собна антена Emos HD-101N, 44dBi, црна

Собна антена Emos HD-101N, 44dBi, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
35.53 €
33.91 €
со ДДВ Без ДДВ 28.74 €
Заштеди 1.62 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
2702012000
Гаранција за производителот:
1 година
Засилени сигнали:
44dB
Производител:
Емос
Тип на антена:
КОМОРА
Приемник на фреквенција:
UHF
EAN:
8595025378194
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Собна антена Emos HD-101N, 44dBi, црна
33.91 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ