1 / 4
E shitur
Foto e Antenë Maxlink, 12dBi, 2.4GHz, e jashtme
Foto e Antenë Maxlink, 12dBi, 2.4GHz, e jashtme
Foto e Antenë Maxlink, 12dBi, 2.4GHz, e jashtme
Foto e Antenë Maxlink, 12dBi, 2.4GHz, e jashtme

Antenë Maxlink, 12dBi, 2.4GHz, e jashtme

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
45.23 €
41.98 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 35.58 €
Ju kurseni 3.24 €
-7%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo ësht një antenë omnidireksionale me fitim 12 dBi, polarizim vertikal dhe përdorim në brezin 2.4 GHz (2400 ~ 2483 MHz). Antena është ideale për përdorim në distanca më të shkurtra si WiFi, Bluetooth, RFID, etj., si dhe përfundon me një lidhës N-mashkull. Paketa përfshin: pajisjen, një mbajtëse dhe një shirit ngjitës.
Lansuar:
15. 12. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
01-VS-M12
Gjerësia mm:
19
Lartësia mm:
1 100
Trashësia mm:
19
Pesha g:
250
Shtrirja e frekuencës GHz:
2,4
E jashtme:
Ano
Rritja e fuqisë power gain dBi:
12
Prodhuesi:
MaxLink
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Antenë Maxlink, 12dBi, 2.4GHz, e jashtme
41.98 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo