1 / 5
Продадено
Слика на Антена PrismAP, 5GHz
Слика на Антена PrismAP, 5GHz
Слика на Антена PrismAP, 5GHz
Слика на Антена PrismAP, 5GHz
Слика на Антена PrismAP, 5GHz

Антена PrismAP, 5GHz

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
110.37 €
103.87 €
со ДДВ Без ДДВ 88.02 €
Заштеди 6.50 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
PrismAP-5-30
Гаранција за производителот:
1 година
Опсег на фреквенција [GHz]:
5
Добивка на моќност [dBi]:
19
Внатре:
По
Производител:
Убиквити
Веб-страница на производителот:
Ubnt.com
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Антена PrismAP, 5GHz
103.87 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ