1 / 4
E shitur
Foto e Antenë Emos EM-9041, 44dBi
Foto e Antenë Emos EM-9041, 44dBi
Foto e Antenë Emos EM-9041, 44dBi
Foto e Antenë Emos EM-9041, 44dBi

Antenë Emos EM-9041, 44dBi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
32.26 €
27.39 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 23.22 €
Ju kurseni 4.86 €
-15%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo antenë e brendshme ka amplifikues të zhurmës për TV dhe radio. Mundëson pranimin e sinjaleve FM / DAB / DVB-T / T2. Ka kapacitet 44 dBi dhe frekuencë 87.5 - 230 MHz, 470 - 790 MHz. Polarizimi i saj është vertikal dhe horizontal ndërsa impedanca 75 om.
Lansuar:
7. 8. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Amplifikues sinjali:
44dB
Kodi:
J0682
Polarizim:
Horizontal, vertikal
Prodhuesi:
Emos
Lloji i antenës:
E brendshme
Marrës për frekuenca:
DAB, FM, UHF, VHF
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592920075418
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Antenë Emos EM-9041, 44dBi
27.39 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo