1 / 1
Продадено
Слика на Внатрешна антена Evolveo Xany 3, 30dBi,

Внатрешна антена Evolveo Xany 3, 30dBi,

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
29.04 €
27.42 €
со ДДВ Без ДДВ 23.24 €
Заштеди 1.62 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
16. 4. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Засилени сигнали:
30dB
Код:
Tdexany3
Производител:
Еволво
Тип на антена:
КОМОРА
Приемник на фреквенција:
UHF, VHF
EAN:
8594161339694
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Внатрешна антена Evolveo Xany 3, 30dBi,
27.42 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ