1 / 2
Продадено
Слика на Аналоген Switch Grandstream HT812, 2x FX порта, 1x 10/100
Слика на Аналоген Switch Grandstream HT812, 2x FX порта, 1x 10/100

Аналоген Switch Grandstream HT812, 2x FX порта, 1x 10/100

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
84.21 €
79.34 €
со ДДВ Без ДДВ 67.24 €
Заштеди 4.87 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
HT812
Лансиран:
17. 4. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Производител:
Грандстрим
Веб-страница на производителот:
Grandstream.com
EAN:
6947273702153
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Аналоген Switch Grandstream HT812, 2x FX порта, 1x 10/100
79.34 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ