1 / 3
E shitur
Foto e Bateri alternative Duracell për Canon NB-4L
Foto e Bateri alternative Duracell për Canon NB-4L
Foto e Bateri alternative Duracell për Canon NB-4L

Bateri alternative Duracell për Canon NB-4L

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
25.77 €
24.15 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 20.47 €
Ju kurseni 1.62 €
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Bateritë Duracell janë sinonim i kualitetit të lartë dhe besueshmërisë. Modeli DRC4L i baterive me litium të Duracell ofron një kapacitet prej 700 mAh dhe një voltazh operues prej 3.7 V duke e bërë kështu baterinë më të mirë alternative për Canon NB-4L. Kjo bateri është e dizajnuar vetëm për një numër të vogël të modeleve Canon të aparateve digjitale. Pesha: 18 gr.
Kodi i prodhuesit:
DRC4L
Lansuar:
24 Prill 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Li-Ion (Litium-Ion)
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Duracell
Kapaciteti [mAh]:
700
Tension [V]:
3.7
EAN:
5055190103104
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri alternative Duracell për Canon NB-4L
24.15 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo