1 / 1
Продадено
Слика на Алтернативен тонер Xerox за HP Q5949X, црно

Алтернативен тонер Xerox за HP Q5949X, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
56.72 €
55.10 €
со ДДВ Без ДДВ 46.69 €
Заштеди 1.63 €
-3%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
495L00444
Лансиран:
22 декември 2012 година
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
Веќе
Користено со:
HP LaserJet 1320, HP LaserJet 1320n, HP LaserJet 1320nw, HP LaserJet 1320t, HP LaserJet 1320tn, HP LaserJet 3390
Покриеност (%) / Број на страници:
5/6000
Производител:
Xerox Alternativy
Тип на уред:
Тонер
Боја на кертриџ:
ЦРНО
За печатари:
HP
EAN:
2000000000671
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Алтернативен тонер Xerox за HP Q5949X, црно
55.10 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ