Denar
Denar
Euro
Shqip
Shqip
Macedonian
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Maqedoni.
Foto e Monitor Samsung 27RG50 - LED 27''
Foto e Monitor Samsung 27RG50 - LED 27''
Foto e Monitor Samsung 27RG50 - LED 27''

Monitor Samsung 27RG50 - LED 27''

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
14,090 MKD.
17,069 MKD.
-18%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Transport 48h
Pagesa të sigurta

Monitori i lojrave Samsung 27RG50 me një ekran të lakuar do të shërbejë po aq mirë për lojrat, por edhe punë të rehatshme dhe argëtim multimedia. Është një monitor i lakuar me një panel VA dhe kohë përgjigjeje 4ms, duke ju lejuar të shijoni performancën e jashtëzakonshme të lojrave pa turbulluar përmbajtjen në ekran. Ka frekuencë deri në 240 Hz. Madhësia e tij është 27'' dhe ofron rezolucion 1920 x 1080 px, shkëlqim 300 cd / m2, raport të aspektit 16: 9, raport të kontrastit 3000: 1, dhe lakim 1500 R, Për më shumë, ky monitor posedon konektorët: HDMI, dhe DisplayPort.

EAN:
8806092014794
Lansuar:
24. 9. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Raporti i shikimit:
16: 9
Varje në mur:
Po
Dritë të pasme LED:
Po
Lojë:
Po
Port hyrës HDMI:
Po
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75
Numri i porteve DisplayPort:
1
HDMI 2.0:
Po
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Diagonalja e ekranit:
27
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Po
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Po
Kodi:
LC27RG50FQUXEN
Pesha kg:
4,6
Frekuencë Hz:
240
Konsumi W:
48
Gjerësia mm:
616,6
Lartësia mm:
472,3
Trashësia mm:
250,5
Kontrast 1:
3000
Besueshmëria:
100 %
Koha e reagimit ms:
4
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Ndriçimi cdm2:
300
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Kompatibil me G-Sync:
Po
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Lloji i ekranit:
VA
DisplayPort:
Po
Ekran i lakueshëm:
Po
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Monitor Samsung 27RG50 - LED 27''
14,090 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo