Denar
Denar
Euro
Shqip
Shqip
Macedonian
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Maqedoni.
Foto e Maus Razer Basilisk Essential, i zi
Foto e Maus Razer Basilisk Essential, i zi

Maus Razer Basilisk Essential, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
990 MKD.
1,412 MKD.
-30%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta

Produkti në fjalë paraqet një kursor të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur Razer. Ky produkt dallohet me një cilësi dhe qëndrueshmëri tejet të madhe si edhe me një dizajn të bukur dhe po ashtu mëse modern. Përdoret për Gaming dhe njëkohësisht vlen të përmendet se ofron sensitivitet deri në 6400 DPI.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
RZ01-02650100-R3M1
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Po
Koha e reagimit [ms]:
1
Përqindja e dështimit:
E panjohur
EAN:
8886419332480
Besueshmëria:
100 %
Lidhësit:
USB
Lojë:
Po
Gjerësia [mm]:
75
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
6400
Pesha [g]:
95
Lartësia [mm]:
43
Trashësia [mm]:
124
Senzor i lëvizjes:
Optike
Prodhuesi:
Razer
Numri i butonëve:
7
Ergonomia:
Për djathtakë
Lloji i tastierës:
Razer Switches
Ueb-i i prodhuesit:
razerzone.com
Rrota:
Mekanike
Kategoria e peshës:
Mesatar (90-130g)
Lansuar:
26. 3. 2019
Taste të personalizueshëm:
Po
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Maus Razer Basilisk Essential, i zi
990 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo