1 / 2
Продадено
Слика на Рамка Akasa RGB LED за вентилатор 12cm, 3-pin (AK-LD08-RB)
Слика на Рамка Akasa RGB LED за вентилатор 12cm, 3-pin (AK-LD08-RB)

Рамка Akasa RGB LED за вентилатор 12cm, 3-pin (AK-LD08-RB)

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
14.46 €
со ДДВ Без ДДВ 13.78 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
18. 7. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
AK-LD08-RB
Производител:
Акаса
Веб-страница на производителот:
Akasa.com.tw
EAN:
4710614538856
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Рамка Akasa RGB LED за вентилатор 12cm, 3-pin (AK-LD08-RB)
14.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ