1 / 1
E shitur
Foto e Përshtatës karikimi AVACOM për laptop Asus ZenBook, me lidhës 3.0x1.0mm, 19V/2.37A, 45W

Përshtatës karikimi AVACOM për laptop Asus ZenBook, me lidhës 3.0x1.0mm, 19V/2.37A, 45W

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
35.50 €
33.88 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 28.71 €
Ju kurseni 1.62 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky përshtatës i fuqishëm karikimi është krijuar për të furnizuar me energji laptopët Asus ZenBook dhe pajisjet e tjera direkt nga rrjeti elektrik. Është i pajisur me një lidhës 3.0 mm x 1.0 mm (19 V, 2.37 A, 45 W). Paketa përfshin edhe një kabllo energjie.
Lansuar:
30. 9. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
Asus Zenbook
Kodi:
ADAC-AS4-A45W
Tension V:
19
Energjia dalëse A:
2.37
Energjia maksimale dalëse W:
45
Prodhuesi:
Avacom
Lidhës:
3,0 x 1,0 mm
EAN:
8591849078555
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Përshtatës karikimi AVACOM për laptop Asus ZenBook, me lidhës 3.0x1.0mm, 19V/2.37A, 45W
33.88 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo