1 / 2
Слика на Адаптер кабел за ладење Noctua ON-SYC2, 3 игли, модел Y
Слика на Адаптер кабел за ладење Noctua ON-SYC2, 3 игли, модел Y

Адаптер кабел за ладење Noctua ON-SYC2, 3 игли, модел Y

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
12.82 €
9.57 €
со ДДВ Без ДДВ 8.11 €
Заштеди 3.24 €
-25%

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 јули 2024 - 27 јули 2024
Македонија, други
27 јули 2024 - 29 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Noctua NA-SYC1 содржи 2 поделени NA-YC1 адаптери за 3-пински вентилатори. Можете да користите два вентилатори истовремено со еден кабел поврзан со матичната плоча и да ги проверите истовремено. Можете исто така да поврзете повеќе вентилатори со поврзување на повеќе кабли во еден. Пред да ги поврзете каблите, проверете дали вкупната моќност на вентилаторот не надминува 9,6 W или 12 W, во зависност од спецификациите на таблата.
Гаранција за производителот:
1 година
Боја:
ЦРНО, ЦРНО
Конектор:
3, Вентилатор 3 пин..., Вентилатор со 3 иглички
Крај на кабел:
ПРАВО
Вид на кабел:
Намалени, Вид на кабел
Должина [m]:
1.15, 1,15
Наменето за:
Течност за ладење, матична плоча
Од приклучокот:
Вентилатор 3 пин, Вентилатор со 3 иглички
За конектори:
Вентилатор 3 пин
Веб-страница на производителот:
Noctua.at
Лансиран:
24 јуни 2016 година, Лансиран
Број на конектори:
Број на конектори
Код на производителот:
NA-SYC2
EAN:
4716123315209
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Адаптер кабел за ладење Noctua ON-SYC2, 3 игли, модел Y
9.57 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ