1 / 1
Foto e Shirit 3D Gembird (filament), 1,75mm, 1kg, i zi

Shirit 3D Gembird (filament), 1,75mm, 1kg, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
61.44 €
53.33 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 45.20 €
Ju kurseni 8.11 €
-13%

Vetëm edhe 5
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Gembird ka lansuar një printer 3D dhe nevojiten fishekë të veçantë të printimit. Ky fishek është bërë nga një material ABS, i cili është fleksibil dhe ju lejon të krijoni objekte 3D me të vërtetë të mira. Objektet që rezultojnë ngjajnë me produkte të gomës dhe janë shumë të qëndrueshme. Ky produkt mund të aplikohet edhe në lloje të ndryshme të printerëve 3D. Fibra i përket llojit "thermopolymer" është e qëndrueshme dhe fleksibile. Peshon vetëm 1 kg, gjatësi 1.75 m dhe nuk e bllokon printerin.
Kodi i prodhuesit:
3DP-TPE1.75-01-BK
Lansuar:
27. 3. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Pesha [g]:
1000
Aksesorë origjinal:
Materiali:
TPE
Trashësia e filamentit 3D [mm]:
1.75
Prodhuesi:
Gembird
Lloji i pajisjes:
3D
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Gembird
EAN:
8716309095020
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Shirit 3D Gembird (filament), 1,75mm, 1kg, i zi
53.33 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo