1 / 2
Foto e Kartë e memories Verbatim MicroSDHC 16GB (Class 10) + përshtatës SD
Foto e Kartë e memories Verbatim MicroSDHC 16GB (Class 10) + përshtatës SD

Kartë e memories Verbatim MicroSDHC 16GB (Class 10) + përshtatës SD

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
11.18 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 9.48 €

Vetëm edhe 8
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kartat e memories MicroSDHC / SDXC janë aktualisht një nga kartat më të vogla në treg. Projektuar posaçërisht për telefonat mobil, ata përdorin shumë pak energji dhe rrisin jetën e baterisë dhe gjithashtu mund të përdoren në pajisjet GPS, MP3 player, kamera dixhitale dhe PDA. Poashtu, falë përshtatësit SD, kartat microSDHC mund të përdoren në të njëjtën mënyrë si kartat standarde SD, kështu që ato janë në përputhje me një numër të madh pajisjesh. Kjo e bën të lehtë transferimin e fotografive dhe të dhënave midis kamerës, kompjuterit dhe telefonit celular. Për më tepër, karta ka kapacitet 16 GB, klasë të shpejtësisë 10 me një shpejtësi minimale prej 10 MB / s dhe UHS-I me një shpejtësi deri në 80 MB / s lexim.
Lansuar:
12. 5. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Rezistenca ndaj ujit:
Kodi:
44082
Përshtatës:
Klasa e shpejtësisë:
Class 10
Klasa e videos:
V10
Kapaciteti GB:
16
Prodhuesi:
Verbatim
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
23942440826
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kartë e memories Verbatim MicroSDHC 16GB (Class 10) + përshtatës SD
11.18 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo